| AxyAxii a întrebat:

:3 Am o intrebare. Doresc sa imi cumpar un iphone de 16 gb dar consider ca nu mi-ar ajunge, si un phone de 64 de gb e logic mai scump. Intrebarea mea este, pot sa pun card de memorie la aceste telefoane sau nu se poate? Multumesc anticipat happy.

4 răspunsuri:
| R3aLZz a răspuns:

In primul rand nu iti lua iphone( poate ti se pare bun la inceput dar peste 1 an o sa regreti)
Nu nu se poate pune card
Ce buget ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca 16gb sunt destui (parerea mea).Pe iphone(oricare) nu se poate pune card...nu are suport microsd.Parca mai era si versiunea de 32gb dar ti-am zis ca 16 sunt chiar destui.Bafta

| AxyAxii explică (pentru R3aLZz):

Buget nu am, pot sa imi cumpar ce telefon doresc. Dar nu imi place sa arunc cu bani. Chiar si daca o sa imi iau iphone 5s sau 6 nu doresc sa fie si mai scump decat este ca sa spun asa. Acum am Samsung, si am avut si iphone 4, si in comparatie, eu am avut 2 Samsung-uri acum am s3 si am avut si s2, astea mi-au facut fite urate. un exemplu bun e ca se blocau daca sunam pe cineva si se dadau pe speaker si tot ce puteam sa fac era sa scot bateria din telefon.Iar iphon-ul nu mi-a facut fite, si a fost un telefon bun, adica a inotat prin cada mea ca l-am scapat laughing si nu a patit nimic. Acum, banuiesc ca depinde si de norocul cumparatorului. Oricum, multumesc frumos de sfat happy.

| Daniel_Samy_1997 a răspuns:

Eu am iPhone 4 de 8 gb si imi ajunge. Si iti garantez ca nu are cum sa intre card in el.