| MeMo99 a întrebat:

Bună TPU!
Aș avea o intrebare.
Care telefon este mai bun și merită luat?
-Orange Hiro
-Samsung Galaxy Trend Lite, sau
-Nokia Lumia 625?

Răspuns Câştigător
| oNNeRuNN a răspuns:

Orange hiro este bun il am deja de 2 luni aimi merge perfect bateria ma tine ..aunetul se aude bine fotografiile le face bune jocurile imi merg fb...
Funda?

5 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Salut,

Galaxy Trend l-am avut si eu si mi-a placut foarte mult cum se misca iar pretu este foarte bun. Il gasest zilele astea la reducere aici: http://bit.ly/1fYhtBr iar mai jos gasesti si parerile celor care l-au mai cumparat.

| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

Trend lite sa stii, ca am avutwinking ti-l recomand

| rentie a răspuns:

Trend Lite.E mai usor de folosit, si are mai multe aplicatii.

| MeMo99 explică:

Sau Orange Yumo?

| MeMo99 explică:

Despre Orange Yumo ce imi puteti zice?