| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

A-s vrea să îmi cumpar un telefon de la Altex.Da nu stiu pe care sa il aleg dintre: Samsung A5(2016),Nexus 5x sau Samsung J5(2016).Voi pe care l-ați alege?

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, degeaba facem noi alegerea si tie nu iti place telefonul ales de noi. Eu as merge pe A5, mi se pare mai bun, alege ce iti place.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Galaxy A5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Samsung Galaxy A5

| ioanoanea15 a răspuns:

Clar Nexus 5x. Cauta pe net si o sa vezi ca le bate pe oricare dintre cele doua la capitolul specificatii. Este un telefon care se urca spre zona de flagship. Plus de asta are cea mai noua versiune de android si fiind un telefon de la google in urmatorii 2-3 ani va avea mereu update la cea mai noua versiune android si plus de asta va fi si printre primele care va primi updateul. Dupa parerea mea este de departe cel mai bun dintre cele enumerate de tine dar daca vrei ceva mai mult de design ai putea sa mergi pe a5 eu insa as alege din start 5x.