| alexandra440789897 a întrebat:

Aceasta este o intrebare cam stupida, dar nu ma pricep... daca renunt la un numar de telefon, sau scot cartela din telefon, conversatiile de pe whatsapp si pozele care au fost trimise pe acesta se pierd? Persoanele cu care am vorbit inca le pot vedea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca renunti la numar se pierd, in schimb daca scoti cartela si faci un fel de back-up la whatsapp (salvezi conversatiile, le arhivezi) nu

| alexandra440789897 explică (pentru anonim_4396):

Si daca se pierd nici persoanele cu care am vorbit nu mai pot vedea conversatiile si pozele, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandra440789897):

Ba ele da, daca nu le-au sters