| BeSmart17 a întrebat:

Acum un an mi.am luat o husa cu apa si cu sclipici in ea.Acum tot sclipiciul sta intr.un colt si nu stiu ce sa fac. Cand reusesc in sfarsit(dupa 3 ore)in catva timp se pune la loc. Dati.mi un sfat ce ar trebui sa fac. Dau funda.Scz pentru categorie

2 răspunsuri:
| cliviuv a răspuns:

Este posibil sa fie vorba despre un fenoment electrostatic. Una sa aiba sarcina pozitiva si alta negativa deci in concluzie se vor atragea. Fa un experiment daca ai o geaca de fas si vezi daca e asa, altfel e posibil sa fie ele lipisioase doar happy

| BeSmart17 explică (pentru cliviuv):

Wtf?