| ionescuandrada2000 a întrebat:

Acum vreau sa-mi cumpar Samsung Galaxy Note 3. Puteti sa-mi spuneti cateva informatii despre el? Care este mai bun:Samsung Galaxy S4 sau Note 3? Credeti ca este prea mare pentru o fata?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Http://versus.com/es/samsung-galaxy-note-3-vs-samsung-galaxy-s4
poti trage tu concluzii.
eu as alege note 3.

| Cosminovici18 a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......y%20S4.htm ce-i drept Note 3 ca si performanta este mai bun decat S4 dar nu cu mult insa pretul este mare la Note 3.Eu iti recomand un galaxy s4!

| hp8510p a răspuns:

Note 3 este mult mai performant decat S4.Cu marimea nu stiu ce sa zic...mie mi se pare perfect.Imprumuta de la cineva o tableta de 7 inchi si foloseste-o o saptamana apoi pune mana pe Note 3... ti se pare mic