| kar1GaNNN a întrebat:

Allview P5 Life vs Allview A5 Quad vs Samsung Galaxy Trend Plus? Ce parere aveti? Ce ati alege, sunt telefoane bune?
Dau funda mareee!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P5 Life, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/979672,801703,797868

Toate cele bune.

| notefree a răspuns:

P5 life care va avea update in viitor la android 5. o
Are 1 giga de ram, a5 quad 512, Samsung 768

| Alisa2207 a răspuns:

O astfel de intrebare am pus si eu.In momentul acesta am Galaxy Trend Plus, dar nu sunt multumita de el.Am decat aplicatiile whats'app, instagram, ask.fm,facebook si snapchat si merge extraordinar de greu.Si ma gandeam sa il schimb pe un Nokia lumia

| Alisa2207 a răspuns:

O astfel de intrebare am pus si eu.In momentul acesta am Galaxy Trend Plus, dar nu sunt multumita de el.Am decat aplicatiile whats'app, instagram, ask.fm,facebook si snapchat si merge extraordinar de greu.Si ma gandeam sa il schimb pe un Nokia lumia, dar nu are camera frontala si nu stiu daca se merita.

| GrdCiprian a răspuns:

In materie de performanta Allview p5 life e alegerea potrivita...