| Jawsz a întrebat:

Am activat o optiune cu 5 euro si mi-a dat 3000 de minute cred. Am si minute nationale si internationale plus inca un euro. Vreau sa stiu daca sun in alta retea imi ia acel euro.

Răspuns Câştigător
| Cristina20023 a răspuns:

Nu iti va lua din credit daca ai extraoptiune! Iti va lua din minutele nationale. Dar daca treci de minutele acelea iti va lua din euro. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Pai daca ai minute nationale, din astea iti ia

| Jawsz explică:

Vă mulțumesc! :*

| Elenana a răspuns:

Pai iti ia din alea nationale iar cand le termini si esti in timpul convorbirii iti ia din acel euro pe care il ai