| LarryRaraitul19 a întrebat:

Am Allview P5 Mini achizitionat recent si as vrea sa ii fac un update la android
DAU FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| mihaixliquid a răspuns:

Sal,mai itai asigurate ca este un nou update pentru modelul Allview P5 mini, daca exista si intampini probleme lasa un mess.Bafta

| LarryRaraitul19 explică (pentru mihaixliquid):

Si unde caut?
adica nu prea sunt expert in chestii din astea dar m-am cam plictisit de interfata asta

| mihaixliquid a răspuns (pentru LarryRaraitul19):

Am cautat eu si am gasit doar updat-uri pentru Allview p5 alldro si inca unul din seria p5 pentru p5 mini nu am gasit