| larisa010 a întrebat:

Am auzit ca se poate face comanda pe net, cartele Orange cu 100 mb si 10 min si 10 sms-uri, si am inteles ca se pot trimite gratis prin posta. Cartelele nu costa nimic. Pe ce site as putea comanda si eu?

Răspuns Câştigător
| BubblesWorld a răspuns:

Nu platesti nimic happy

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cartela NU are 100 mb incluşi ( gratuit ), doar 10 min si 10 sms-uri.

Vezi oferta Orange pe site-ul OFICIAL, la linkul :
http://www.orange.ro/....../free-sim/

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Da,intri pe google şi scrii Orange free sim. Trebuie să completezi cu datele tale şi îţi vine prin poştă. Cei 100 mega îi activezi la *100# ramura 3 şi de aici te descurci tu.

| larisa010 explică (pentru CiocolataAlbaAerata):

Si trebuie sa platesc ceva?

| BubblesWorld a răspuns:

Uite de aici am comandat si eu http://www.orange.ro/free-sim/

| larisa010 explică (pentru BubblesWorld):

Si trebuie sa platesc cand primesc pachetul?

| BubblesWorld a răspuns (pentru larisa010):

Nu platesti nimic happy