| MaryCeaDragutza a întrebat:

Am calculator.Dar cand trebuie sa il inchid este o urgenta sau trebuie sa ma culc, si atunci cand ma culc vreau sa mai stau pe net problema este ca nu am calculatorul la mine in camera este jos la parter.Asa ca stau pe telefoane.Dar alta problema mai este ca am trei telefoane: Un Samsung de noua generatie, iPhone4S si iPhone5. Deci ce trebuie sa fac? Pe care trebuie sa stau?

5 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Si care ar fi problema...ca e calculatorul jos si nu e in camera sau ca ai 3 telefoane si nu stii pe care sa alegi? iti zic eu:ori aduci calculatorul in camera.PC'ul este mai comod zic eu.ori iPhone5winking

| RS4 a răspuns:

Din moment ce poti intra pe ent de pe oricare care e problema? stai pe net de pe care iti place tie cel mai mult! bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si vrei sa te dai mare ca ai 3 telefone? nu te crede nimeni mai ales ca iphone5 nici nu se vinde in Romania.

| ketanal a răspuns:

Deci, sincer, ceea ce am inteles eu din toata harababura asta este ca...ti-au murit laudatorii! Sfat, cum ai atatea tel de ultima tehnologie, du-te fata si cumpara-ti alti laudatori si lasa TPU-ul in pace!

| MaryCeaDragutza explică:

Da aveti dreptate dar problema este ca nu pot sa aleg pe care sa stau.Stiti voi care?