| Copila2016 a întrebat:

Am cateva intrebari despre cartela Prepay, imi puteti raspunde la cate stiti va rog e urgent!

In trecut i-a dat un prieten de familie tatei o cartela ORANGE si cred ca era Prepay pentru ca puteam sa-mi cumpar jocuri cu bani de pe magazin play cu ea, ce face o cartela Prepay?
Poti face tranzactii online cu ea ca eu mai fac si aplicatii si vreau sa le vand si n-am card de credit si parintii le au blocate de la datorii, nu stiu ce sa fac... va rog ajutati-ma ca pe magazin play imi trebuie licenta care costa 30 ron!

3 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Sall fa-ti propiul tau card BCR BRD, dai 10 lei sa il faci, si o intrebare cum poti sa faci aplicatile,

| Copila2016 explică (pentru Denila123):

Este complicat, iti trebuie un laptop foarte performant sa aiba 64 biti, sa aiba multa memorie, daca vrei iti fac eu un joc ca si asa nu prea am inspiratie, ai tu idei?

| Denila123 a răspuns (pentru Copila2016):

Da as vrea unu, conduci, prin orad, te opresti la treceri pietoni, sti, tu.