| OwlMyGod a întrebat:

Am cumparat acum 2 zile un BlackBerry Curve 8520 si nu stiu de ce, atunci cand vreau sa apelez pe cineva, acelei persoane ii arata ca o sun cu numar ascuns. Stiti cumva unde trebuie sa intru pentru a face setrile potrivite?

4 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Am eu BlackBerry si probabil nu ti-ai facut cont sau nu ai configurat corespunzator telefonul cand l-ai achizitionat!

| yostefiyo a răspuns:

Nu ma interesraza

| OwlMyGod explică (pentru yostefiyo):

Nu vad rostul acestul raspuns, pur si simplu ti-ai irosit timp din viata facand un nimic. Get a life!

| yostefiyo a răspuns (pentru OwlMyGod):

Ma tu l-ai injurat pe un prieten e frumos get a life luzare