| Andrei_Andrei_1999_7wAL a întrebat:

am cumpărat un telefon de la cineva, un J3 2016 mai exact, iar după asta i-am dat reset dar când îl deschis îmi cere adresa de e-mail care a fost înainte și nu stiu ce sa fac, va rog frumos sa ma ajutați sad

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii faci resetare.

| cristi202 a răspuns:

Il readuci la setarile din fabrica, adica il resetezi

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut,Andrei.Trebuie sa ajungi cu telefonul la un service gsm ca sa il deblocheze.Trebuie sa ii resxrie softul si sa faca Fpr Reset. Daca esti din Bucuresti intra pe www.ServiceTelefoane.ro si fa o programare.Stima.

| nuestenimic a răspuns:

Exista mai multe modalitati o modalitate este resoftarea dar nu te sfatuiesc sa o faci si sal duci la un service reparatia o sa te coste in jur de 60 lei depinde de service dar daca stii cat de cat sa te pricepi poti sa-l faci singur fara sa mai platesti ceva resetarea din fabrica dar nu poti intra in setari si poti sa faci resetarea de la butoane daca nu ai alta alternativa si asa daca nu te pricepi nu ai cei face si dul la cineva care se pricepe dar uitate pe Youtube ca sunt foarte multe tutoriale si functioneaza eu am avut un Huawei si mi-au cerut la service 150 de lei fiind mai complicat si eu l-am rezolvat in cateva min fara resoftare si scrie pe Youtube si incearca sa vezi mai multe tutoriale pana reusesti si ai grija ca sunt altele tutoriale cum arata sa dai resoftare nu te lua dupa alea vezi care arata alta modalitate si scrie asa bypass remove account google Android Samsung j3 2016 indiferent de model ati merge dar sa fie modele din 2015 in tutoriale BAFTA