| Britney22 a întrebat:

Am cumparat un telefon Samsung Galaxy Young si cand am ajuns acasa am vazut ca in pachet nu existau casti, in afara sa cumpar un set de casti separat compatibil mai exista o alta optiune(prin care sa reusesc sa primesc castile)?

Răspuns Câştigător
| MihàiEminèscù a răspuns:

Nu toate firmele iti dau telefoanele cu casti!
Uite-te daca se da cu casti pe site-ul de unde l-ai cumparat, daca da contacteaza-i, si spune-le ca nu ai primit, si o sa ti le dea cam in 24 h!
Daca nu, casti sa gasesc la orice magazin pana in 10 lei.
Are si un coleg de-al meu telefonul asta si e ft multumit! funda? happy

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

La cumpararea unui telefon Samsung Galaxy Young nu se primesc casti, poti numai sa le cumperi din magazin.

| sweetistaaaa a răspuns:

Hei! Si eu am la fel. Nu primesti in pachet castile. Nici de la alte telefoane nu merg castilewinking. Trebuie sa iti achizitionezi.

| maxxis a răspuns:

Pachetul pe care l-ai cumparat nu contine casti de la producator. Ca si alternativa poti folosi orice casti ai prin casa pentru ca telefonul are mufa normala de casti (jack 3, 5mm).