| Fcp_George_1998 a întrebat:

Buna tpu....am dat comanda la digi pentru un telefon, cam in cat timp mi-l aduce?

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Depinde, eu am comandat un Nexus 5 la ei pe 12 Iulie si mi-a venit pe 12 August, deci fix dupa o luna, dar mie dupa ce l-am comandat, mi-au spus ca nu il au pe stoc in acel moment, si mi-au trimis acelasi mesaj timp de trei saptamani. Acum, cum ti-o fi norocul, daca il au pe stoc, poate sa iti vina si maine sau poimaine.