| Jocker257 a întrebat:

Am de ales intre Allview x1 soul si Samsung galaxy s4 mini. CE SA ALEG?
Dau funda raspunsului care ma va convinge ca sa aleg acel telefon.

2 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Cu siguranta iti recomand Allview, desi este un telefon fabricat in Romania, pentru pretul pe care il are este un telefon foarte bun care intrece multe Smartphone-uri, chiar si pe Samsung il intrece. Ca aspect este mult mai frumos, nu are lag in meniuri, merg jocurile fara probleme, are camera de 13MP si cea frontala de 5MP, are un procesor foarte bun, muzica se aude clar si tare, rezolutia ecranului este mare si videourile se vad HD, in cocluzie eu zic ca este un telefon foarte bun, il recomand cu mare increde si nu vei fi dezamagit de el
http://bit.ly/1pm33C7 (link generat de conversion marketing)

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Buna :*
Pai eu zic sa alegi Allview de ce? Pentru ca este mai bun, nu platesti brandul Samsung deci nu arunci bani aiurea, arata miraculos de frumos, este o firma Romaneasca din Brasov deci nu poti spune ca este o chinezarie.
Chiar daca multi or sa spuna "Iati s4 mini e firma mai buna"... Serios? e foarte buna si Allview am deja de 1 an si ceva un P5 Quad si nu are pic de lag. http://bit.ly/1pm0U9r