| Boaru_Flaviu_1997 a întrebat:

Am de ales intre doua telefoane si nu stiu ce sa aleg. LG Optimus L9 P760 sau SONY Xperia M. Vreau sa imi spuneti parerile voastre sa stiu ce ar trebui sa aleg. Nu vreau sa imi spuneti ca sa imi iau altul de banii aia si nu stiu ce. Vreau sa aleg stric dintre aceste 2.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aş recomanda LG Optimus L9 P765, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......1_2339.php

Toate cele bune.