| Malnasi_Alex_1994 a întrebat:

am de ales intre doua telefoane si nu stiu pe care sa il aleg, Samsung galaxy a8 2018 sau Huawei p20 lite, tin sa mentionez ca vreau sa il folosesc pentru poze si gaming ocazional, fara ca bateria sa ma lase balta.

4 răspunsuri:
| Aurora99 a răspuns:

Buna! Am cautat specificatiile telefoanelor comparate paralel.Se pare ca pe ce ti-ar trebui tie, samsungul bate huaweiul in cazul acesta.Parerea mea.O zi buna!

| Laur195 a răspuns (pentru Aurora99):

Nu te supara, dar ce specificatii ai vazut tu? Nu bate samsungul p20-ul la nimic din ce a precizat el mai sus

| Aurora99 a răspuns (pentru Laur195):

Buna ziua! Dupa mine, sunt egale si se completeaza.Va dau dreptate, p 20 bate, la fel cum as fi zis si eu initial, insa am vazut ceva la a8 si-l considerasem superior, in mod eronat.O zi buna!

| Laur195 a răspuns:

Clar, p20 ul lite bate a8-ul in primul rand si la fotografii, avand camera mai performanata, dar si la gaming, avand un procesor mai bun...si totusi versiune mai noua de Android