| AnonimusGate a întrebat:

Am facebook instalat pe telefon si cand intru pe el se tot incarca si la un momendat ma redirectioneaza pe o adresa web.
Imi spune acolo sa intru unde e aplicatia apoi sa dau optiuni apoi acces la aplicatie (cei aia?)apoi comunicare apoi acces la retea si dupa aia zice sa selectez intreaba-ma numai prima data

Răspuns Câştigător
| TheMargean a răspuns:

Pai in mod normal ar trebui sa te conectezi pe Facebook de la PC, ca sa ajungi la setarile de la Aplicatii. Acolo trebuie sa blochezi toate cererile, de la toate aplicatiile pe care le primesti de la prietenii tai de pe Facebook!
Succes!