| Blayan18 a întrebat:

am incercat recent sa folosesc Smart view de pe telefonul meu (A5 2017) insa sunt niste mici probleme:
Videoclipul este putin întârziat adica telefonul este putin inaintea tv-ului care e tot Samsung,si se mai blocheaza din cand in cand cate o secundă, iar ce-a de a doua problemă ar fi ca primesc mesaje in timp ce vizionez un film etc, cum as putea sa nu mai fiu deranjat? Adica sa nu mai apara nimic pe ecran?

1 răspuns:
| iChappie a răspuns:

La faza cu întârzierea poate ai netul prost sau o conexiune proasta a dispozitivelor/televizorului fata de router/sursa de internet.