| DumpyDuck a întrebat:

Bună TPU! Am încercat să îmi instalez cyanogenmod pe telefonul meu dar nu a mers.Am aprins telefonul și am observat că nu merge.Se aprinde și arată logo-ul LG și atât. Ce pot face? D: Dau fundă! :c

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sa i-l dai cuiva care chiar se pricepe sa instaleze ceva pe un adroid, ceva de genu service gsm! laughing

| IonutGaby a răspuns:

Felicitari,tocmai ti-ai stricat sistemul de operare al telefonului, du-te la un service de telefonea sa iti bage iar softul

| DumpyDuck explică (pentru IonutGaby):

Un răspuns foarte folositor._.

| Costache_Eduard_1998 a răspuns:

Softul e facut praf.Du-te la un service care stie sa flashuiasca softul original.Ai incercat sa il bagi in recovery mode si apoi sa-i dai factory reset?

| DumpyDuck explică (pentru Costache_Eduard_1998):

Late reply dar am luat support tool de la LG pe PC și l-am pus în Download Mode c: deci acum merge. :3