| maria1420 a întrebat:

Am incercat sa instalez o aplicatie de pe magazin play pe telefon si imi psune ca nu exista spatiu suficient, dar euam 143.18 MB si aplicatie aceea are 3.09, plus ca am mai si dezinstalat alte aplicatii, pe care nu pot sa le mai instalez din nou. Help pls. multumesc!
funda!

4 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Unele aplicatii chiar daca au doar 1mb necesita un sd card pentru stocarea datelor.

| UnOhm a răspuns:

Trebuie sa resetezi telefonul. Si eu am patit asta.

| CapsunicaToxica a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa dar mi-am resetat telefonul si a mers sa imi bag tot felul de aplicati. Incearca si tu sa il resetezi.

| bigsven a răspuns:

Vezi ca trebuie sa bifezi undeva la setari save internal storage șau external daca ai card bineînțeles. Dacă nu schimba telefonul.happy.