| AnonimusGate a întrebat:

Am instlat un sofware cu LG si acuma telefonul se tot reincarca la infinit scrie android si arata ca se incarca. Ce sa fac nu stiti cum sa pun andoid 1.6 sau 2.1 pe el un tutorial sau voi sa ma ajutati happy Funda

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un specialist sa il refoteze cu ce suporta si nu sa incerci totul de pe net nu costa foarte mult o resoftare happy

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,faci ce face in video http://www.youtube.com/watch?v=SqSyRtaheG0#t=128

(Apesi simultan pe tasta de pornire apoi tasta de volum - si tasta home)