| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am inteles ca acum putem folosi datele mobile in Uniunea Europeana la fel ca in tara, dar trebuie sa ne activam roaming-ul sau pur si simplu folosim abonamentul ca acasa?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Activezi roamingul dar tarifele sunt aceleasi ca in tara.

1 răspuns:
| Alle23 a răspuns:

Daca esti la abonament, trebuie sa suni la ei ca sa activezi sau sa mergi la sediu
daca esti pe cartela, trebuie sa pui tu credit si il consumi pe ala
stiu ca am fost in mai in Bulgaria si nu am avut net crezand ca-l voi putea folosi pe al meu de pe cartela laughing