| malina1922 a întrebat:

Am internet + telefonie fara tv, daca am sunat pe cineva de pe fix tot pe fix la el la ora 10 jum, 11 si am vorbit pana la 12 am facut cost suplimentar? persoana cu care am vorbit are internet + telefonie + tv. pot vorbi gratis seara sau am cateva minute in care sa ma incadrez? plzz raspuns urgent care stie sigur sad

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Daca ai sunat in aceeasi retea e gratis.
Dar daca tot ai net de ce nu vorbesti pe skype sau mess, si te si vezi.

| malina1922 explică (pentru zdrangoi):

Raspuns sigur?

| malina1922 explică (pentru zdrangoi):

Sti sigur ca ii asa? ai avut aceeasi situatie.

| zdrangoi a răspuns (pentru malina1922):

Absolut sigur, poti vorbi oricat daca telefoanele fixe sunt in aceeasi retea.

| zdrangoi a răspuns (pentru malina1922):

Potim, ca sa te convingi :
http://www.manager.ro/......35907.html

| malina1922 explică (pentru zdrangoi):

Da scrie ca ii nelimitat dar scrie ca depinde si de pachetele care le ai, eu o am doar internet + telefonie iar el are internet + telefonie + tv. Tot nelimitat ii chiar daca avem pachete diferite?

| zdrangoi a răspuns (pentru malina1922):

Trebuie sa te uiti in contractul pe care l-ai incheiat (tu sau "ai tai").
acolo scrie tot.

11 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Daca sunteti in aceeasi retea, puteti vorbi pe fix gratis.

| alexxis0712 a răspuns:

Poti dar te costa

| malina1922 explică:

In reteaua Romtelecom.