| SweetGirl1303 a întrebat:

Am iphone 6s si as vrea sa stiu cum pot descarca muzica pe el fara sa folosesc laptopul si iTunes. Vreau sa descarc cum descarcam pe Samsung pe Youtube converter. Numai ca la iphone nu merge. Da-ti-mi voi o metoda.

3 răspunsuri:
| OneReason a răspuns:

Fa-ti un cont de mega, incarca toata muzica care vrei pe mega; descarcati aplicatia mega pe iphone si dupa ce ai incarcat toata muzica pe care o vrei in mega o descarci apoi : Ps si eu am iphne si asa fac.

Răspuns utilizator avertizat
| Clau699 a răspuns:

Salut, am o varianta. Sau daca ti e de folos nu stiu. Intra pe www.freedsound.com incearca de acolo. Aplicatie nu stiu una buna. Sper ca ti am fost de ajutor