| SweetLolipop a întrebat:

Buna,TPU! Am mare nevoie de ajutorul vostru.De aproape o saptamana ma suna un obsedat(ca altcumva nu ii pot spune)cu nr privat si ma streseaza.Am adaugat la lista de respingere,ca sa nu ma mai sune nimeni cu necunoscut,dar apelul inca imi apare la jurnale, desi telefonul nu suna.Deci,cum as putea sa aflu numarul acelui frustrat?(am chiar nevoie pentru ca imi stie si numele si vreau neaparat sa aflu cine este). Daca stiti alte metode exceptand cea cu mersul la Politie si site-urile care nu fac nimic, va rog sa le spuneti.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare branza, nu raspunzi si gata.

| SweetLolipop explică (pentru anonim_4396):

Ma streseazaa raau si chiar vreau sa aflu cine e pentru ca stie cum ma cheama si mi-a zis ca nu scap eu ne*****a de el.

| xSil a răspuns:

Pai te poti duce la Vodafone/Orange/Cosmote (sau pe orice retea esti) si le spui ca te suna cineva cu numar ascuns si vrei sa aflii cine.Ei o sa intre in baza de date si o sa iti spuna numarul si numele persoanei care detine acel numar.Bafta! happy