| allybaby26 a întrebat:

am nevoie de ajutor pentru ca telefonul meu imi da o avertizare ca nu pot primi mesaje asa ca am sters toate mesajele primite dar degeaba, va rog sa ma ajutati P.S:dau funda:*

Răspuns Câştigător
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Inseamna ca memoria din telefon e prea putina sterge-ti din fotografii, videoclipuri, chiar si jocuri si pe viitor ia-ti un card de memorie happy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Memoria telefonului este plina, sterge din aplicatii sau ia-ti un card de memorie.