| Aannooonniimm a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent. Nu imi mai merge microfonul la telefon ALLWIEW A 4 YOU, cand sun pe cineva nu ma aude, bag castile ma aude, sonurul nu are nici o problema muzica se aude perfect. Deci clar s-a stricat microfonul. Intrebarea mea este : Cat este pretul sa il schimb, repar microfonul la service? cam pe unde ajunge pretul?! Funda

1 răspuns:
| SimoonaD a răspuns:

Daca e in garantie inca, foloseste'o.Cel mai bine intrebi la un magazin de reparatii, ca preturile difera de la oras la oras...