| deyu121 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de memorie la telefon si am multe aplicatii de la telefon(de ex:drive,hangouts)de care nu am nevoie, imi ocupa spatiu degeaba.Dar fiindca sunt de la telefon daca incerc sa le sterg zice ca s-ar putea ca celelalte aplicatii sa secomporte gresit daca le sterg..Help..ce sa fac? Sa sterg sau nu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si eu am sters aplicatiile de care nu am avut nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si eu am sters aplicatiile de care nu aveam nevoie chiar si drive si hangouts si imi merge telefonul perfect!
Incearca daca vrei!

| CrystyCRS a răspuns:

Nu-ti face griji si eu le-am sters si nu s-a intamplat nimic happy