| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de net urgent pe cartela maine pentru ca ma voi folosii de gps. Am cartele de Orange Vodafone si telekom insa nu am posibilitatea sa le incarc. Mak exosta vreo optiune sa primesc gratis net? Gen cipsuri la Vodafone sau aplicatie la Orange?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Daca folosesti netu-l pentru navigare cu hartile de la google poti sa o faci si fara net. Cand ai wifi (gasesti tu o zona) descarci harta cu zona unde ai nevoie sa calatoresti si o sa mearga si fara net.