| alexgalatzi a întrebat:

Buna,TPU! Am nevoie de niste pareri...Care telefon merita sa-l achizitionez?(din punct de vedere al performantelor dar si a pretului.winking ). Eu m-am gandit la un Sony Xperia Z fiindca eu sunt "foarte grijuliu" cu telefoanele si ma incanta faptul ca rezista la apa.In schimb m-am gandit si la un Iphone 4S(acesta desi are doar 8GB memorie interna) dar si la un Samsung Galaxy Note 2, dar la el cred ca ma voi impaca cu marimea mai greu...Deci,ce alegeti?

3 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut, si Sony xperia Z are 5 inch deci e destul de mare, dar te inveti, e mai greu primele zile dar dupa o sa iti dai seama ca e mult mai frumos un ecran mare decat o dracia de 4 inch sau mai mica! Eu iti recomand ceva mai bun decat xperia note 2 sau 4s, iti las un link cu detaliile telefonului si cu pareri de la altii care il au! Ecranul e mult mai frumos, are procesor mai bun, camera mai buna, e compatibil 4g etc!

http://bit.ly/16OBNg9

| alexgalatzi explică (pentru perladunarii):

Problema e ca S4 e scuummmpp.winking

| perladunarii a răspuns (pentru alexgalatzi):

Ti se pare ca xperia z e un telefon ieftin?