| aLLecsya a întrebat:

Buna TPU!

Am nevoie de o parere happy. Ce ati alege intre Samsung Galaxy S3 sau Iphone 4S

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 I9300, S III, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......1_1965.php

Toate cele bune.

9 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

As alege iPhone 4s fara indoiala si uite de ce:

Diferenta majora dintre cele doua este la procesor si la memoria RAM, care este superioara la Samsung insa datorita sistemului de operare IOS, mult mai bine optimizat... iphone-ul se comporta mult mai bine.

Inainte de a lua o decizie totusi, cel mai bine ar fi sa vezi si ce cred cei care l-au cumparat deja: http://www.emag.ro/......D7HWFBBBM/

| CrazzzyA a răspuns:

Samsung happy

| Eclipse a răspuns:

Buna, ambele sunt telefoane bune, singurele diferente dintre ele sunt, display-ul si sistemul de operare, Samsung : sistem de operare android si un display destul de mare. eu ii zic "tigla"hee hee dar asta e alta poveste, Iphone : sistem de operare Apple si destul de bine optimizat si cu un display destul de decent, exact cum ar trebui sa aiba un telefon normal. Eu personal as alege Iphone deoarece 1 arata a telefon, 2 este super optimizat, 3 este usor de folosit. happy

| DifferentKidd a răspuns:

Salut.Eu spun să alegi ce îți spune capul... Adică care crezi tu că e mai bun. Sper că te-am ajutat.O zi bună in continuare!

| crocky a răspuns:

Eu as merge pe ihpone..am ihpne 5 si sunt f multumit

| Natalia_8837 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este mai bun din punctul meu de vedere si nu numai deoarece face poze mai frumoase, culoarea ecranului e mai aprinsa si depaseste in opinia mea Iphone 4S happy

| BibiUţaa a răspuns:

I-phone happy