| Pittikk a întrebat:

Am nevoie de o parola greu de spart dar care sa o tin minte....am nevoie pentru telefon.Multumesc!

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nabucodonosor

| єχcєєℓ a răspuns:

Inșiră si tu niste litere si cifre la intâmplare de ex:mariiiusurumec20395
Scrie pe o foaie in caz că nu tii mintehappy

| ellaells a răspuns:

De ce nu pui data ta de nastere scrisa invers big grin

| ionut25032002 a răspuns:

Eu iti dau mai multe parole, asa prieteni tai nu vor afla parola, alege una:25032002, 23322442,12122012(le poti tine minte cand le spui cu cate 2 cifre)succes!

| KinderBeiib a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai. De exemplu la telefonul meu merge doar cu cifre nu pot sa scriu nici un nume sad...Ai putea sa te gandesti la niste numere care sa iti aduca aminte de cineva, ziua de nastere dar sa nu o stie nimeni!

| Pittikk explică (pentru KinderBeiib):

Telefonul meu este Samsung GalaxyS3

| amaliastefania112 a răspuns:

Pai ai putea sa te gandesti la un lucru simplu si banal, de exemplu: musca.

| AslTracker a răspuns:

Parolele simple sunt cel mai greu de aflat pentru simplu fapt ca nimeni nu o va incerca pentru ca nu se gandeste la ea.Incerca parole de tipul:112233 sau 334455 sau 336699.Sunt imposibil de spart.

| NeaPandele a răspuns:

Gandeste-te la o parola simpla cu ceva adaugat de la tine happy