| Andrei_Ivanescu_1998 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor. Mi-am bagat castile in telefon(casti tip DJ) si acum merge sa vb doar daca am cstile bagate... dupa ce le scot, nu se mai aude nimic. Nu inteleg ce are. Am reportnit telefonul, i-am scos si baterie, si tot nu merge. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Fa urmatorul lucru : baga castile, inchide telefonul scoate castile si porneste-l daca nu merge fa-i o resetare generala, nu uita ca daca faci asta copiaza-ti toate datele din telefon pe card si numerele de telefon pe cartela SIM.