| AndreiAndrei221 a întrebat:

Buna TPU,
Am o cartela Orange, de 3 luni sunt plecat in Austria si foloseam opțiunea 14 euro minute din cate am înțeles opțiunea este valabila de 3 ori, am folosit-o de 3 ori si acum mi-a trimis o cunostința 14 euro credit, dar nu imi merg datele mobile nici nu pot suna pe nimeni, nu ma pricep deloc, ma puteți ajuta va rog, cum sa activez datele si daca nu se poate ce opțiune sa imi bag sa am internet?

Răspuns Câştigător
| intrebcenustiu a răspuns:

Incearca sa intri pe site-ul companiei de la care ai cartela, poate gasesti acolo ceva oferte