| iMicutssa a întrebat:

Am o dilema. Am o problema cu activarea unei extraoptiuni. Am activat acum 3 saptamani o extaoptiune de 5EURO, dar dupa putin timp am observat ca am vorbit pe credit. Adica intr-un fel nu mi-au dat nimic ( mi-au luat si din credit pentru extraoptiune ). Astazi mi-am reincarcat telefonul cu 5EURO, bineinteles cautand o extraoptiune pe internet. Am gasit o extraoptiune care ma incanta, dupa care am trimis mesaj gol ( cum se face de obicei )., dar am observat ca la fiecare extraoptiune care incercam sa o activez imi spuneau sa sun la 1234, am sunat dar nu am rezolvat nimic.
AJUTOR! Vreau sa imi activez o extraoptiune astazi.
Poate ca aceasta problema sa fie de la ultima extraoptiune pe care nu am dezactivat-o? ( P.S >- Expira pe 15 aprilie 2015 )

Răspuns Câştigător
| SimoonaD a răspuns:

Intra in Contul tau si verifica Optiuni Active.Din telefon,apeland numarul specific fiecarei retele, cu * in fata si # la urma, sau de pe net, de pe siteul retelei in care esti. Daca suni la 1234, apasa tasta care te directioneaza catre un operator, nu vorbi cu robotul.