| IoanaSV a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. am iphone 4s si vreau sa fac live, pot face insa doar cu, camera de pe spate iar cand incerc sa intorc pe camera frontala se blocheaza si la poze pe mess la fel, ce as putea face, un sfat? vreo aplicatie sa imi descarc sau o actualizare cumva? va rog mult ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Alindinu472 a răspuns:

Buna,asigurate ca îți functioneaza camera frontala, daca îți functioneaza dar nu te lasă sa o întorci pe live poți sa dai o resetare generala

| IoanaSV explică (pentru Alindinu472):

Am facut asta si merge o data, adica prima data si apoi iar nu merge.

| Alindinu472 a răspuns:

Atunci du-te cu el la un service și vezi dacă se poate sa îl facă și dacă ti l repara contra unei sume vezi dacă merita