| MunteanuSergiu1993 a întrebat:

Buna TPU ..am o intrebare. ..am un Samsung galaxy mini 2 GT-S6500D si vreau sa imi pun pe el android 4.0 nu gasesc decat prin root si prin CM.10 puteti sa imi spuneti ce stite cu instructiuni sa folosesc ca sa imi mearga?

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Nu-ti recomand root-ul, pierzi garantia in caz ca o ai la el, Mini 2 ruleaza excelent pe 2.3.6,este ultimul Android disponibil la oficial pentru el.Asa ca ramai la el, de la 4.0 posibil sa devina instabil.