| oo3 a întrebat:

BUNA TPU Am o intrebare am un telefon cu android.si intrebarea mea este ca imi zice procesul android s-a oprit in mod neasteptat si vreau sa stiu ce inseamna FUNDA.

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Sall in primul rand ce telefon e si la ce aplicatie sau joc s-a oprit de obicei nu iti suporta aplicatia (procesor e mic)si mie mi s-a intamplat nu trebuie sa te sperii nu e nimic grav

| oo3 explică (pentru iesiacasa):

Hi telefonul este samsug gt 15500. k xepl cand intru intro aplicatie dar procerorul functioneaza daca imi scriecum am mentionat la intrebare.

| iesiacasa a răspuns (pentru oo3):

Nu este o problema nu trebuie sa te duci la service

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca iti apare ca procesul android s-a oprit in mod neasteptat inseamna ca telefonul nu suporta aplicatia.

| oo3 explică (pentru alexs99):

Sti cum as putea sa stiu care aplicatie nu o suporta telefonul.

| alexs99 a răspuns (pentru oo3):

De obicei cand vrei sa descarci o aplicatie care nu e suportata de telefon iti apare un fel de mesaj de avertizare:''telefonul tau nu e compatibil cu aplicatia''.

| oo3 explică (pentru alexs99):

Dar eu nu an descarca nimica doar imi apare pe ecranul telefonului asa chiar si cand ii dau drumul la muzica ca expl si zice imi zice procesul android s-a oprit in mod neasteptat.

| MaxKiller911 a răspuns:

Nu prea stiu ce ar putea fi, dar du-te cu el la un service.