| Teodoraxxl a întrebat:

am o intrebare

Am un telfon...laughing si am o cartela de Orange si nu am semnal de 2 zile straight face. Ce sa fac?
Multumesc! Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

Schimba-ti cartela, lipsa semnalului e un semn de demagnetizare a cartelei. Trebuie sa mergi la Orange sa vezi poate pot ei sa iti lase acelasi numar.dar din cate am inteles se cer bani. In orice caz, cartela ta e distrusa. Cauta pe google, pe ce vrei tu si o sa gasesti detalii

3 răspunsuri:
| MariusYonuyzu a răspuns:

Suna la reprezentata de pe un alt telefon si spune-le lor ce s-a intamplat