| yopogo2000 a întrebat:

Am o intrebare:care este cel mai bun telefon din lume?

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung galaxy s 4

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.
Oricat de scump, de extraordinar ar fi telefonul, tot are un defect in ceea ce priveste functiile sale sau asptectul.

| xxx8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista si in august ajunge in europa la 748 euro

| yopogo2000 explică (pentru xxx8):

Dar ce la telefon te referi?

| xxx8 a răspuns:

Sony xperia z ultra

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Cel mai bun telefon din lume, este cel pe care poti sa ti-l permiti...

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nokia 3310 e cel mai rezistent la baterie se aude bine si are semnal e ca si din ciment

| Lovee18 a răspuns:

Nokia C1 laughing)rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor glumeam cred ca e I-phone sau Galaxy s3 sau s4

| yopogo2000 explică:

Eu cred ca s4 e cel mai bun iar pe locul 2 HTC one