| AFFER a întrebat:

Am o intrebare ce inseamna iphone neverloked? Am vazut ca sunt mai ieftine fata de celelalte. Dau FUNDA! DAR RASPUNSUL SA FIE EXPLICIT!

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Telefonul respectiv nu este codat intr-o anumita retea. Mai exact, poti folosi cartele de la orice retele telefonice, gen :Vodafone, Orange, telekom, etc.

1 răspuns:
| Lovin_Mihai_1996 a răspuns:

Inseamna ca sunt facute in china, facaturi, ios schimbat, fata si spatele telefonului schimbate nesemnificativ, camera de filmat nu este la fel de buna si alte chesti!