| Cracksy a întrebat:

Bună TPU... Am o întrebare, Cum as putea să sparg icloud - ul de la iphon-ul meu... Am un iphone 5s și când îi fac setup-ul nu pot sa intru în el... Pentru ca am uitat contul și parola dea iclod... Am încercat și pe unlockicloud24.com și nu merge... Va dau IMEI-UL dacă puteți sa-l faceți voi... dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Gandeste un pic logic. Nu se poate sparge icloudul. Daca se putea cumparau toti iPhone 6 furat cu icloud blocat si era si mai ieftin,logic nu? Persoanele,care iti spun ca ei o pot debloca, insa iti cer bani in avans sunt bisnitari, care habar n-au ce-i icloudul. Nu se poate, deocamdata. Daca ai factura telefonului atunci trimiti un e-mail la Apple, atasat cu poza facturii si te rezolva ei. Bafta.

1 răspuns:
| Cracksy explică:

Mulțumesc mult manwinking