| Claudiia_Claudiia_1993 a întrebat:

BUNA TPU! Am o intrebare! De ce nu imi merg MB pe Orange? Adica aseara am stat o gramada pe ei si azi de dimineata nu imi merg cand ii pornesc imi merg doar pe vodafone...cand dau la credit la Orange imi scrie ca am 939.89 mb ( astia mi-au ramas de aseara) si "Ai 0. 0075 euro credit activ inclus pana la 23/01/2015" (mesaj de aseara) si azi de dimineata mi-a spus cati mb am (tot 939.89) si alt mesaj:"Ai 0. 0075 euro credit neutilizat.Reincarca pana la 14/03/2015 pentru reactivarea contului."sad. Care este problema? Funda va rog! :'(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creditul tau a fost valabil pana la data de 23 ianuarie.imediat dupa, ti-a dezactivat optiunea.trebuie sa reincarci cu minimul care iti spune pentru a recativa ptiunea si cei 939, 89 de mb iti vor fi adaugati.Acel credit si mb au fost valabili pana la 23 ianuarie.Reincarci,asta e.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea verifica situatia, te vom contacta printr-un mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper.