| qweewq123 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare despre internetul Orange de pe telefon.Am o optiune cu internet 2Gb pe luna. Dupa ce termin acesti 2 Gb mi se scade viteza de download si upload (Inseamna ca internetul meu este nelimitat) Stiu ca este o intrebare stupida,insa nu exista riscul de a face cost suplimentar oricat de mult internet as folosi, nu?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT ce tip de abonament ai ( denumirea ).
NU putem GHICI acest aspect!
Apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a verifica tipul abonamentului tau si tarifarea dupa consumarea traficului alocat, te rugam sa ne oferi numarul de telefon in cauza prin mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper