| bianca112 a întrebat:

Am o intrebare : Exista vreun model de Sony Xperia cu windows? Si daca da, care este acela? Va rog, am nevoie de raspuns urgent.

4 răspunsuri:
| bianca112 explică (pentru fuzzer):

A aparut deja? Eu nu imi cumpar telefonul din magazin, ci de la cineva, si nu stiu exact ce model e, trebuie sa se duca tatal meu sa il vada, dar cica telefonul e folosit, adica nu e nou, dar nici uzat. Si eu il cumpar cu 400 de lei, acesta cat costa?

| fuzzer a răspuns (pentru bianca112):

De la 1000 de lei, in magazine.

| alltoowell a răspuns:

Nu,gama Xperia cuprinde doar telefoane cu android iar Sony nu a mai scos telefoane cu windows de cand era in parteneriat cu ericsson.