| Maya_Dakota_1996 a întrebat:

Am o intrebare la care as dori sa mi se raspunda mai detaliat, poate chiar si pareri personale si experiente despre telefonul Lenovo k6 Note, deoarece as dori sa mi-l achizionez in urmatoarele luni.
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Dau funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Lenovo e o parte din IBM o corporație mare, mai mare ca Huawei și că altele
Eu am experiență cu Lenovo de mult timp și pot spune că fac calitate premium la un preț avantajos, mai puțin pc-uri...
Pai are 4 GB RAM, 32 gb memorie rom. Procesor octa core bun, baterie foarte mare pentru un telefon adică 4000 mah care tine cam 2 zile depinde cum îl folosești. O camera buna și sunet premium conferit de Dolby Atmos, cu aceasta functie te vei bucura de cea mai buna calitate audio surround folosind căști sau difuzorul telefonului.

| emipenet a răspuns:

Buna! Acest telefon, este chiar foarte bun la pretul lui,
Nu l-am incercat dar am vazut review-uri
dar exista mai bune telefoane la pretul Acela
uite niste exemple
Huawei p9 lite
Samsung galaxy j5 2017
etc etc
Lenovo nu face calitate, face doar sa fie facut
funda?

| Mattias1 a răspuns:

Buna,iti recomand acest telefon pentru ca specificati este super ok, adica are 32 gb ceea ce e ok, suporta 4g, are 3 gb ram ceea ce il face sa se miste rapid, camera foto e super ok si cea principala si cea frontala, iar bateria va tine cam 2 zile. Sper ca te-am ajutat, nu m-ar supara o evaluare