| madalinagiulia a întrebat:

am o intrebare la care as vrea sa raspunda doar persoanele care au iphone sau care au avut si se pricep. mi-am descarcat de pe app store skype si atunci cand vreau sa sun imi da o eroare si spune ceva de microfon cum ca ar trebui sa intru la setarile telefonului la CONFIDENTIALITATE dar nu gasesc nimic stiti ce trebuie sa fac? sau unde gasesc CONFIDENTIALITATEA? funda!

1 răspuns:
| patriciatimeea a răspuns:

Intra la setari->privacy->Microphone->Skype(muta butonul, sa fie verde ).
Deschide apoi skypeul si vezi ca mergewinking